Teslimat ve İade

TESLİMAT VE İADE

TESLİMAT VE İADE İşbu Teslimat ve İade Şartlarının’nın amacı, www.triastour.com sitesinin kullanıcılarına ait Teslimat ve İade’ye İlişkin Koşul Ve Şartları belirlemektedir.

Teslimat:

www.triastour.com ‘da yer alan hizmet ve ürünler kullanıcılar veya alıcılar tarafından satın alınan hizmet tarihinde sunulacaktır.

Kullanıcı veya alıcı tarafından satın alınan tur programlarında triastour her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Trias tour sayfasında yer alan kullanıcı veya alıcı formlarının eksik,hatalı,yanlış,yanıltıcı doldurulması halinde kullanıcı ile trias tour arasında yaşanacak maddi manevi uğranacak hertürlü zarardan trias tour hiçbir şekilde sorumlu değildildir.

Trias tour da yer alan ürünlerin belirlendiği kalkış saati yeri, bilette yer alan pick-up (servis) saatinde kullanıcı veya alıcı yine bilette yer alan pick-up(servis noktası) ‘da bilette belirlenen tüm bu koşullara kullanıcı veya alıcı tarafından uyulmaması halinde trias tour madi manevi hiçbir zararı karşılamaz kullanıcı biletleme sırasında bu yönetmelikleri kabul etmiş olur.

İade:

Alıcı veya kullanıcı biletleme işleminden sonra bilette belirtilen tur kalkış saatinden 14 iş günü öncesine kadar gerekçe göstermeksizin trias tour ‘a yazılı bir şekilde veya trias tour da yer iptal iade formunu doldurarak gerçekleştirebilir.

Bu sözleşmedeki İade bölümü birinci paragrafda yer alan sözleşme maddesinin dışında kalan tarihler arasında yapılan iptal iade işlemi hiçbir şekilde trias tour tarafından kabul edilmez iade işlemi gerçekleşmez.hiç bir hak talep edilemez.

Trias tour web sitesinde yer alan iptal iade değişiklik formunu veya yazılı bir şekilde bildirildikten sonra ki 10 iş günü içerisinde iade işlemi gerçekleşir. İade işlemi sadece banka aracılığı ile formda belirtilen veya yazılı belgede belirtilen banka hesap numarasına gönderilir. Bu işlem sürecinde banka tarafından uygulanacak tüm transfer komisyon kesintileri alıcı veya kullanıcıya yansıtılır.

Özel gruplar için hazırlanan varsa bu sözleşme dışında 2. Sözleşme maddeleri geçerli olacaktır. Kullanıcı veya alıcı hizmeti almaya başladığı andan itibaren herhangi bir sebeple iadesini talep edemez ve hiçbir hak talep edemez. Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: ALICI ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka ALICI’ya geri ödemesini o taksitle yapmaktadır. Trias tour , bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların ALICI’nın kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. ALICI’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve ALICI iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kredi kartı kullanılarak alınmış mal ya da hizmetin iadesi durumunda trias tour, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI’ya ücret iadesini nakit olarak ödeme yapamaz. Üye işyeri yani trias tour, bir iade işlemi söz konusu olduğunda bankanın ilgili yazılımı aracılığıyla ücret iadesini yapacak olup, üye işyeri yani trias tour ilgili meblağı Bankaya nakden ya da mahsuben ödemekle yükümlüdür bu yüzden yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince ALICI’ya nakit olarak ödeme yapabilmesi mümkün değildir. Ücret iadesi kredi kartına, ALICI’nın Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

ALICI tüm yazılan şartları www.triastour.com da doldurarak veya hizmet satın alarak kabul etmiş olur.