Hakkımızda

Trias Tour, Marmaris'te farklı olarak, yerel ulaşım rehberleri ve çevre dostu prensipleri ile tüm Marmaris tur ve dünya tur listelerine hitap ediyor. Ucuz fiyat politikamız üzerine direnmemiz de soru işaretlerini beraberinde getiriyor olsada biz seyehat planı yapanlara ; Marmaris Tur Şirketlerini yada Dünya Tur Şirketlerini seçerken fazla fiyat güvenilir turizm firması yargısını kırmayı hedefliyoruz.

2002 Yılından günümüze turizm sektörünün tam kalbinde yer almaktayız.  Profosyonelliğimizi ve güçlerimizi birleştirerek siz değerli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için kurumsal çatı altında bir araya geldik. Bu çatı altında marmaris tatil ve dünyadaki tüm lokasyonlara tatil, Marmaris otel ve tüm dünya ülkerine otel, ucak bileti, transfer, mavi tur, günlük tur, kapalı grup tatil ve özel rezervasyonlarla sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi planlamaktayiz. Artık sizlere sadece bir tık uzaktayız.

Mesleki kariyerini turizmin tabanında yapan kişilerce Marmaris Tatilinizi ve Dünyanın Her  lokasyonundaki Tatilinizi Bizimle yapın.

Uygun fiyatlar, çevre dostu kurallar, dürüst ve prensipli yerel rehberler ile çalışan Trias Tur, sadece misafirlere değil Marmaris'in yerel halkına da geri dönüş sağlayan bir firmadır. Yarattığımız ekosistem ile dokunduğumuz her noktaya hayat verme gayretindeyiz ve başardığımıza inanıyoruz...

Trias Tour, titizlikle organizasyon akışlarını düzenler, tüm detayları hesaplar, sizlere zamanınızın gerçekten anlamlı geçeceği  Marmaris Tatili ve tüm lokasyonlarda tatil imkanı sunar...

2017 den bu yana ise üzerinde çalıştığı online tabanlı sistemler ve devam eden projeler ise şu şekildedir.

TUR BORSASI Trias Tour Tarafından Geliştirilmekte Olan Dünyanın İlk ve Tek Tur Borsasıdır. 

MARMARİS TUR OPERASYON Yönetimi  Uygulama Bölgesi Olarak Marmarisi Seçmiş Olan Trias Tour Tur Operasyonu Yöneten Marmaristeki Tüm Tur Acentalarının Ortak İhtiyaçlarını Tek Monitörde Toplamayı Başarmış, Acenta Yöneticilerine Daha Kolay Bir Kullanım ve Yönetim Şekli Sunmuştur.